Onderbouw

rood:
Leerkrachten: Joke v.d. Werken/Marieke Hilhorst
Onderwijsassistenten: Jorien van der Wolfshaar/Magreet van der Laar

blauw:
Leerkrachten: Anja v.d. Ploeg/ Peter Hamann
Onderwijsassistenten: Grietje van der Leij/Nadine van der Veer

oranje
Leerkrachten: Henriët Ballast/ Marieke Hilhorst
Onderwijsassistenten: Marion Nieuwveld/ Bente Postma

Middenbouw

rood:
Leerkrachten: Jikke Huizinga/Allide Bouma
Onderwijsassistenten: Annie Elzinga/Lowise Welles

blauw:
Leerkrachten: Coba Wouda
Onderwijsassistenten: Sjoerdje Ritsma/Esther Feitsma

oranje
Leerkrachten: Hennie Westerdijk/Rina Wijga
Onderwijsassistenten: Sepkje de Ronde/Addie Kwant

groen:
Leerkrachten: Pietrix Westra
Onderwijsassistenten: Anneke de Jong/Ine Nicolai/Addie Kwant

paars:
Leerkrachten: Sije Veenstra/Job Oetelmans
Onderwijsassistenten: Joke Riemersma/Marijke Akkerman

Bovenbouw

rood:
Leerkrachten: Marianne v.d. Meulen/Tiny van Duinen
Onderwijsassistenten: Yolanda van der Linde

blauw:
Leerkrachten: Janet Krist/Marianne van der Meulen
Onderwijsassistenten: Sanne van der Horst/Betty van der Tuin

oranje:
Leerkrachten: Henri de Haan
Onderwijsassistenten: Nadine van der Veer/Wilma Klazenga

groen:
Leerkrachten: Ineke Bergsma
Onderwijsassistenten: Bente Postma/Annie Elzinga

Belevingsgerichte groep

blauw:
Leerkrachten: Rina Wijga/Gezina Popkema
Leraarondersteuner: Gezina Popkema/Ben ten Velde
Onderwijsassistenten: Hielkje Krans/Wilma Klazenga

Groen:
Leerkrachten: Philine du Bois/Ben ten Velde
Leraarondersteuner: Ben ten Velde
Onderwijsassistenten: Jantine Akkerman/Joke Riemersma

paars:
Leerkrachten: Inge Bosma/Janneke Kooistra
Leraarondersteuner: Janneke Kooistra
Onderwijsassistenten: Karin van der Werf/Heidie Talsma

Ambulant personeel

Administratief medewerker: Tineke van Wieren/Joke Stielstra
Conciërge: Jochem Bil
Intern begeleider/schoolontwikkelaar: Wija van der Molen/Hanneke Zijlstra
Logopediste: Els Bokma/Sytske Eringa
Psychologe/orthopedagoge: Maike Bouma/Pauline Westhof
Psychologisch assistente: Gryt Anne Lootsma/Rinske Remigius
Vakleerkracht gymnastiek: Anja van der Ploeg/Jildert Bilstra
Maatschappelijk werker*: Giny Feenstra
Schoolarts*: Aukje Zuiderveld
Schoolarts assistent*: Gea van der Zaag
Verzorging assistent: Coba Pinkster
Huishoudelijke dienst: Gonda Westerhuis
Repro medewerker: Henk Evers
Directeur: Alex Zijlstra
Teamleiders: Linda Bloemendal en Janna Roorda